Aşağıdaki Şartlar & Koşullar Sayfamızı İnceleyin.

*Web sitemize göz atarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Şartlar

https://kasirgabilisim.com adresindeki web sitesine erişerek, bu hizmet şartlarına, geçerli tüm yasa ve düzenlemelere bağlı kalmayı ve geçerli tüm yerel yasalara uygunluktan sorumlu olduğunuzu kabul etmiş olursunuz. Bu şartlardan herhangi birini kabul etmiyorsanız bu siteyi kullanmanız veya bu siteye erişmeniz yasaktır. Bu web sitesinde yer alan materyaller yürürlükteki telif hakkı ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Lisans Şartları

Kişisel bilgilerin gizliliğinin korunmasını ve sürdürülmesini sağlamak amacıyla işimizi bu ilkelere uygun olarak yürütmeye kararlıyız. Kasırga Bişim, tamamen kendi takdirine bağlı olarak bu gizlilik politikasını zaman zaman değiştirebilir.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Kasırga bilişim web sitesindeki materyaller 'olduğu gibi' sağlanmaktadır. Kasırga bilişim, açık veya zımni hiçbir garanti vermez ve işbu sözleşmeyle zımni garantiler veya ticarete elverişlilik koşulları, belirli bir amaca uygunluk veya fikri mülkiyet haklarının ihlal edilmemesi veya diğer hakların ihlal edilmemesi dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere diğer tüm garantileri reddeder ve reddeder.

Gizlilik Politikası

Gizliliğiniz bizim için önemlidir.
Web sitemizi çalıştırırken toplayabileceğimiz her türlü bilgiyle ilgili gizliliğinize saygı duymak Kasırga Bilişim'in politikasıdır. Buna göre, kişisel bilgileri nasıl topladığımızı, kullandığımızı, ilettiğimizi ve başka şekilde kullandığımızı anlamanız için bu gizlilik politikasını geliştirdik. Gizlilik politikamızı aşağıda özetledik.

Kişisel bilgileri yasal ve adil yollarla ve uygun olduğu durumlarda ilgili kişinin bilgisi veya rızasıyla toplayacağız.
Kişisel bilgilerin toplanmasından önce veya toplama sırasında bilgilerin toplanma amaçlarını belirleyeceğiz.
İlgili kişinin onayını almadığımız veya yasaların gerektirdiği durumlar dışında, kişisel bilgileri yalnızca tarafımızca belirtilen amaçların yerine getirilmesi ve diğer yardımcı amaçlar için toplayacak ve kullanacağız.
Kişisel veriler, kullanılacağı amaçlara uygun olmalı ve bu amaçlar için gerekli olduğu ölçüde doğru, eksiksiz ve güncel olmalıdır.
Kişisel bilgileri, kayıp veya hırsızlığın yanı sıra yetkisiz erişime, ifşa edilmeye, kopyalanmaya, kullanılmaya veya değiştirilmeye karşı makul güvenlik önlemleri kullanarak koruyacağız.
Kişisel bilgileri yalnızca bu amaçların yerine getirilmesi için gerekli olduğu sürece saklayacağız.

Kişisel bilgilerin gizliliğinin korunmasını ve sürdürülmesini sağlamak amacıyla işimizi bu ilkelere uygun olarak yürütmeye kararlıyız. Kasırgabilişim, tamamen kendi takdirine bağlı olarak bu gizlilik politikasını zaman zaman değiştirebilir.