Emlak Web Site Tasarımı

emlak web site tasarım kasırga bilişim

Emlak web site tasarımı müşterimizin isteği doğruldusunda hazırladı ve çok memnun kaldı. Bu gayri menkul satış ve kiralama sitesi hiç bir eklenti yardımı olmadan direk olarak arapçaya çeviri yapılmıştır.

Temanın içerisindeki modüller günlük kiralama, aylık kiralama ve randevu planlama özelliklerine sahip. Emlakların konum bilgisi, haritalandırma, ilan videosu, kat ve plan bilgileri vb. gibi  sayılacak çok özellik barındırır.

Müşterimiz sadece Arabistan’da görünürlüğü açık olması istediğine istinaden web sitesi daha hızlı olsun diye CloudFlare CDN hizmeti kurularak sitenin birer kopyası tüm dünya ülkelerinin sunucularına dağıtılmıştır.

Böylelikle sitenin dünya geneli giriş hızı arttırılmıştır. Ayrıca emlak sitelerinin galeri resimleri çok fazla olduğundan site üzerine yük bindirmemek için galeri resimleride bir CDN yardımıyla başka kaynaktan sunulmuştur.

SEO, hız ve genel ayarlamalar yapılarak 1 ayda arapça istenilen kelimede Google’da ilk sayfada yerini almıştır. Sizinde profesyonel bir web siteniz olsun istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.